Життя УРА

Поділитись:

Відкрито майданчик для спілкування резервістів


До уваги резервістів, які вже пройшли вишкіл. Спціально для вас створена закрита група, призначена виключно для спілкування резервістів УРА, які пройшли вишколи на базі Української Резервної Армії. Тут можна знайти своїх лісових друзів, отримати гарну пораду, знайти ділових партнерів з числа тих, кому можна вірити та просто поспілкуватись на дотичні до УРА теми.

(далі…)

Поділитись:

Відбувся 10й, ювілейний вишкіл УРА

На базі Української Резервної Армії відбувся перший ювілейний вишкіл. Пропонуємо до Вашої уваги короткий відеозвіт:

(далі…)

Поділитись:

Розбудова блок-посту

Перша червнева волонтерка почалася зі створення стаціонарного блок-посту. Це навчально-тренувальний комплекс, до складу якого входять точка перевірки автомобілів, вогневі точки та бліндаж (місце відпочинку особового складу), з‘єднані системою шанців. Це об‘єкт для навчання з інженерної та тактичної підготовки. Надалі тут проводитимуться тренування з денного та нічного патрулювання, перевірки автомобілів, оборони укріпленого блок-посту. Резервісти матимуть змогу ознайомитись з облаштуванням такого укріпленого району, його інженерними особливостями (зазвичай стаціонарні блок-пости обслуговуються цілодобово, і особовий склад проживає на ньому постійно).
Штаб УРА принагідно дякує всім резервістам та волонтерам, що долучилися до цієї ініціативи.
Фотозвіт з волонтерки – на нашій сторінці у Фейсбук.

Поділитись:

УРА зареєстровано як громадську організацію

14 квітня УРА зареєстровано як громадську організацію «Всеукраїнське Об‘єднання «Українська Резервна Армія»».

Мета організації: сприяння обороні України і підготовка членів Об‘єднання до виконання конституційного обов‘язку – захисту України, її незалежності та територіальної цілісності.

Поділитись:

Презентація УРА в Українському кризовому медіа центрі

Відбулася презентація УРА в Українському кризовому медіа центрі.

Відеозвіт з презентації: дивитись.

Відповіді на запитання: дивитись.

Поділитись:

Відбувся перший вишкіл

21-23 березня відбувся перший вишкіл УРА. Резервісти займались загальною медичною, тактичною, вогневою підготовкою, прослухали теоретичні заняття та відпрацювали практичний курс з цих дисциплін.

Олег Хаврук, учасник вишколу: «Зброї в Україні є чимало, значно більше, аніж сучасна армія встигне використати у випадку повномасштабного наступу зовнішнього агресора, тож у випадку крайньої небезпеки озброїти нових захисників цілком можливо, але де ж взяти таких захисників, які вміють використовувати зброю, доглядати її та зможуть координувати свої дії і адекватно реагувати на дії ворога під час війни?

Майдан, який і досі продовжує існувати не лише на площах міст, але в першу чергу в душах та мізках активної частини суспільства, знайшов відповідь на це запитання. Причому відповідей є вже дві — створення Національної гвардії та створення Української Резервної Армії. Якщо із Нацгвардією є певна визначеність і навіть фінансування з боку Держави, що має як свої переваги, так і недоліки, то УРА — це щось абсолютно нове для нашої держави і аналогів поки що немає навіть у світі.»

Стаття на comments.ua