Стати резервістом

Основні вимоги до майбутнього резервіста

Ми створюємо громадський рух резервістів, як складову громадянського суспільства. При цьому в УРА досить жорсткі вимоги щодо майбутніх членів руху.

Резервіста, в першу чергу, характеризують дисциплінованість та здатність до організації, відповідальність за власні дії та рішення, вміння самостійно робити вибір і, при цьому, вміння працювати в команді. Резервісти, свідомо долучаючись до руху, самі забезпечують свої потреби, не покладаючись на державу, чи «на дядю». Це патріоти, готові будь-який момент готові стати на захист Батьківщини. Це люди, які є морально-етичним взірцем для інших.

Зважаючи на все це, той, хто бажає потрапити на вишкіл УРА, має відповідати таким вимогам:

  1. Людина має бути повнолітня, без жорстких медичних протипоказань.
  2. Перш ніж потрапити на вишкіл, майбутній резервіст має успішно пройти своєрідний фільтр – волонтерку. Відпрацювати волонтером необхідно не менше 2 днів. Якщо під час волонтерки ви показали себе з хорошого боку, вас включають в групу на проходження вишколу.
  3. Людина має мати можливість забезпечити себе матеріально (самостійно екіпіруватися, відшкодувати певні витрати під час вишколу тощо)
  4. Резервіст усвідомлює поняття військової дисципліни та зобов‘язується дотримуватись її під час волонтерок, вишколів та інших заходів.

Якщо ви хочете потрапити на вишкіл якнайшвидше, то після заповнення анкети не чекайте, поки вам зателефонують, проявіть ініціативу – подзвоніть нашому референтові (+380689498731), і дізнайтесь, коли ви зможете пройти волонтерку. І, в разі успішного її проходження, ви будете зараховані до групи на найближчий вишкіл. Перевага надається тим, хто пройшов волонтерку раніше.

  • Стать

  • Військово зобов'язаний

  • Служба в армії, участь в бойових діях

    Де служив і коли