Життя УРА

Поділитись:

Відбувся перший вишкіл

21-23 березня відбувся перший вишкіл УРА. Резервісти займались загальною медичною, тактичною, вогневою підготовкою, прослухали теоретичні заняття та відпрацювали практичний курс з цих дисциплін.

Олег Хаврук, учасник вишколу: «Зброї в Україні є чимало, значно більше, аніж сучасна армія встигне використати у випадку повномасштабного наступу зовнішнього агресора, тож у випадку крайньої небезпеки озброїти нових захисників цілком можливо, але де ж взяти таких захисників, які вміють використовувати зброю, доглядати її та зможуть координувати свої дії і адекватно реагувати на дії ворога під час війни?

Майдан, який і досі продовжує існувати не лише на площах міст, але в першу чергу в душах та мізках активної частини суспільства, знайшов відповідь на це запитання. Причому відповідей є вже дві — створення Національної гвардії та створення Української Резервної Армії. Якщо із Нацгвардією є певна визначеність і навіть фінансування з боку Держави, що має як свої переваги, так і недоліки, то УРА — це щось абсолютно нове для нашої держави і аналогів поки що немає навіть у світі.»

Стаття на comments.ua